Produkty

SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Nowoczesny sprzęt do każdej wielkości gabinetu i kliniki stomatologicznej spełniający oczekiwania specjalistów, zaprojektowany zgodnie z normami ISO i normami środowiskowymi. Osiągnęliśmy nasze cele dzięki nowoczesnym technologiom takim jak falownik, elektronika i komputer.

PRODUKTY MAGNOLIA

Detergenty i nieagresywne środki dezynfekujące oraz instrukcje ich użytkowania. Produkty i program użytkownika, które pozostawiają niewiele miejsca na wątpliwości.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA

Wszystkie nasze urządzenia mogą być wyposażone w filtry antybakteryjne dla powietrza wyrzutowego i sprężonego powietrza. Bakterie wychwycone w filtrze są niszczone przez środek dezynfekujący. Części zamienne i materiały eksploatacyjne są zawsze dostępne do natychmiastowej dostawy. Oryginalne części zamienne może dostarczyć autoryzowany serwis techniczny biorący regularnie udział w szkoleniach doskonalących.

WYCIĄGI DO LABORATORIÓW STOMATOLOGICZNYCH, CENTRALNE SYSTEMY SSĄCE I SPRĘŻONEGO POWIETRZA

Przyjazny specjalistom i środowisku sprzęt, bezpłatne projekty instalacji ssącej i rozprowadzania sprężonego powietrza.

INSTALACJA CENTRALNEGO ODKURZANIA

Instalacja centralnego odkurzania do czyszczenia gabinetów i laboratoriów wielostanowiskowych, pojedynczych mieszkań, budynków wielomieszkaniowych, Filtrowane powietrze wyrzucane jest na zewnątrz. Przyjazna alergikom.