Cattani S.p.A.

Jesteśmy z Tobą od 1967 roku

Kim jesteśmy

HISTORIA Założona w 1967 roku firma Cattani S.p.A. jest obecnie liderem w dziedzinie stomatologii, eksportując swoją ofertę produktów na wszystkie kontynenty. Po tym, jak w 1981 r. przekształciła się w spółkę publiczną, Cattani S.p.A założyła stowarzyszoną spółkę Esam w 1984 r., rozszerzając działalność grupy na przemysł. W 2003 roku Cattani S.p.A wprowadziła na rynek markę Magnolia, firmę chemiczną specjalizującą się w produkcji detergentowych produktów dezynfekujących do instrumentów chirurgicznych, a zwłaszcza stomatologicznych systemów aspiracyjnych.

SPECJALIZACJA Grupa Cattani-Esam zaprojektowała i wyprodukowała jeden z elementów naukowych słynnego promu kosmicznego NASA. Ze względu na naszą reputację niezawodności, Ferrari Engineering (dostawca Europejskiej Agencji Kosmicznej) wybrało nas jako jednego z jej prestiżowych dostawców do produkcji 180 gramowej sprężarki, która osiągnęła ciśnienie 38 bar. Grupa wzięła również udział w projekcie Eurostar, który jest chlubą włoskiego systemu kolejowego, produkującego system sprężania pociągu.

RYNEK Cattani S.p.A. jest obecna na rynku od 50 lat. W tym czasie grupa wyspecjalizowała się w technologii powietrza (systemy aspiracji i dystrybucji sprężonego powietrza). Wielkość i charakter naszej firmy pozwalają eksportować 70% naszych produktów do Europy, Australii, Korei Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej, USA, Kanady i Ameryki Południowej. Jesteśmy również obecni na rynku wschodnioeuropejskim, w tym w Rosji. Grupa Cattani-Esam zyskała znaczną renomę na rynku poprzez strategie badawcze (w szczególności badania mające na celu oszczędzanie energii), projektowanie, eksperymentowanie i optymalizację produktu.

STRUKTURA Cattani nadal inwestuje w rozwój swojej działalności i najnowocześniejsze systemy produkcyjne, aby dostarczać produkty najwyższej jakości swoim krajowym i międzynarodowym klientom.

MISJA Kluczowe słowa, które napędzają naszą działalność: wyobraźnia i badania w zakresie projektowania oraz jakość produkcji.